پایه دیواری تلویزیون

راهنمای نصب پایه دیواری تلویزیون

نحوه نصب براکت دیواری تلویزیون
نحوه نصب براکت دیواری تلوزیون بسیار آسان می‌باشد و در هر مدل از پایه تلویزیون تجهیزات و راهنمای نصب در آن وجود دارد و کاربرانی که کمی اطلاعات فنی داشته باشند با مطالعه راهنما و ابزارهای ساده ( پیچ گوشتی، دلر، مته مخصوص دیوار ) توانایی نصب تلویزیون بر روی براکت دیواری تلوزیون را خواهند داشت، فقط در بعضی از تلویزیون‌های سنگین وزن یا سایز بالای “55 هنگام نصب باید از شخص دیگری نیز کمک گرفت.
جهت نصب براکت بر روی دیوار ابتدا باید از قدرت دیوار جهت نصب براکت دیواری اطمینان حاصل نمایید، به گونه‌ای که دیوار منزل یا محل کار شما تحمل وزن پایه و نمایشگر را داشته باشد. در غیر این صورت باید ساختار محل نصب براکت دیواری تقویت گردد.
هیچگاه تلویزیونی با وزن بیشتر از وزنی که در کاتالوگ محصول ذکر شده است را بر روی پایه دیواری نصب ننمایید، زیرا امکان خرابی محصول و یا باعث بروز صدمات انسانی می‌گردد. قابل توجه دوستان باشد که عدم استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی و ابزارهای لازم، موجب بروز صدمات و جراحات جدی می‌گردد.

مزایای استفاده از براکت دیواری تلوزیون یا پایه دیواری تلویزیون

*کمک به افزایش فضای محیط کار یا منزل
*جلوگیری از آسیب رسیدن به تلویزیون در مقابل افتادن

*جلوگیری از ضربه زدن به صفحه تلویزیون توسط کودکان
*کاهش هزینه خرید میز تلویزیون

براکت یا پایه نگهدارنده تلویزیون چیست و چه مزایایی دارد؟
اکنون که تلویزیون جدیدی خریده‌اید و وقت نصب آن رسیده، چند گزینه متفاوت برای قرار دادن آن در اتاق نشیمن دارید. می‌توانید آن را مستقیما با پایه نگهدارنده تلویزیون روی میز قرار دهید. یا اینکه آن را روی دیوار بوسیله یک براکت تلویزیون نصب کنید. اکثر تلویزیون های جدید هر دو قابلیت نصب را دارند و شما می‌توانید به راحتی بنا بر فضایی که دارید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

پایه نگهدارنده ثابت:
بیشتر براکت تلویزیون از این نوع هستند. پایه‌های ثابت کاملا فیکس می‌شوند و امکان چرخش به طرفین و یا حرکت به سمت بالا و پایین را ندارند.

پایه نگهدارنده متحرک:
این نوع پایه‌ یا براکت تلویزیون امکان چرخش به طرفین و همچنین حرکت به سمت بالا و پایین را دارند. در هنگام خرید پایه دیواری به حداکثر وزن ظرفیت و توان پایه نگهدارنده و نوع دیوار نصب دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.